NMBUI

NMBUI

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Mon 26 Oct
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 27 Oct
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
Tue 27 Oct
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 17:30
Trening
Basketball  
Påmeldingsfrist: 27. Oct 2020
Wed 28 Oct
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Thu 29 Oct
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
Fri 30 Oct
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Fri 30 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
Mon 2 Nov
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 3 Nov
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
Tue 3 Nov
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 4 Nov
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Thu 5 Nov
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
Fri 6 Nov
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 9 Nov
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 10 Nov
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
Tue 10 Nov
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 11 Nov
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Thu 12 Nov
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
Fri 13 Nov
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 16 Nov
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 17 Nov
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
Tue 17 Nov
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 18 Nov
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Thu 19 Nov
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
Fri 20 Nov
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 23 Nov
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 24 Nov
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
Tue 24 Nov
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 25 Nov
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Thu 26 Nov
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
Fri 27 Nov
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 30 Nov
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 1 Dec
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 2 Dec
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Fri 4 Dec
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 7 Dec
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 8 Dec
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 9 Dec
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Fri 11 Dec
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 14 Dec
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 15 Dec
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 16 Dec
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Fri 18 Dec
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 21 Dec
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 22 Dec
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 23 Dec
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Fri 25 Dec
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Mon 28 Dec
kl 18:30 - 20:30
Practice
 
Tue 29 Dec
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
 
Wed 30 Dec
kl 16:00 - 18:00
Practice
 
Fri 1 Jan 2021
kl 16:00 - 17:30
Practice
 
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 23 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 23 Oct
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Thu 22 Oct
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 16:00 - 17:30
Trening
Basketball  
  Les mer  
Wed 21 Oct
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 20 Oct
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
  Les mer  
Mon 19 Oct
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 16 Oct
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Thu 15 Oct
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 16:00 - 17:30
Trening
Basketball  
  Les mer  
Wed 14 Oct
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 13 Oct
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
  Les mer  
Mon 12 Oct
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 9 Oct
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Thu 8 Oct
kl 21:00 - 22:30
Badminton Trening - GGhallen
Badminton  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 16:00 - 17:30
Trening
Basketball   Basket  
  Les mer  
Wed 7 Oct
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 6 Oct
kl 16:00 - 18:00
Badminton Trening - Gymsalen+GGhallen
Badminton  
  Les mer  
Mon 5 Oct
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 19:00 - 20:30
Badminton Trening/Practice
Badminton  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 2 Oct
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Thu 1 Oct
kl 16:30 - 18:00
Badminton Trening/Practice
Badminton  
  Les mer  
Wed 30 Sep
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 29 Sep
kl 20:00 - 21:30
Trening
Basketball  
  Les mer  
Mon 28 Sep
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 25 Sep
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 23 Sep
kl 12:00 - 13:30
Ekstraordinært GF
NMBUI  
GF NMBUI   Les mer  
Tue 22 Sep
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 22 Sep
kl 20:00 - 21:30
Trening
Basketball  
  Les mer  
Mon 21 Sep
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 18 Sep
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 16 Sep
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 15 Sep
kl 20:00 - 21:30
Trening
Basketball  
  Les mer  
Mon 14 Sep
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 17:30 - 19:00
Trening
Basketball  
  Les mer  
Fri 11 Sep
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 9 Sep
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Tue 8 Sep
kl 20:00 - 21:30
Trening
Basketball  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 20:30 - 22:00
Training
Badminton  
  Les mer  
Mon 7 Sep
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 4 Sep
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 2 Sep
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 1 Sep
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Mon 31 Aug
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 28 Aug
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 26 Aug
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 25 Aug
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Mon 24 Aug
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Fri 21 Aug
kl 16:00 - 17:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Wed 19 Aug
kl 16:00 - 18:00
Practice
$item.username  
  Les mer  
Tue 18 Aug
kl 21:00 - 22:00
Volleyball NY
$item.username  
  Les mer  
Mon 17 Aug
kl 18:30 - 20:30
Practice
$item.username  
  Les mer  
Powered by: Bloc